+420 725 297 641
koudelkova@homevet.cz

Veterinář až k Vám domů...

Co Vás nejvíce zajímá?

Kdo využívá služeb HOMEVET nejčastěji?

 • všichni ti, kteří oceňují komfort a kvalitu našich služeb, v pohodlí svého domova

 • lidé časově vytížení

 • starší lidé, handicapovaní občané

 • klienti s mnoha zvířaty

 • maminky s malými dětmi

 • majitelé vystresovaných zvířat, která snášejí jízdu autem špatně, zvrací, jsou nervózní

 • lidé, jejichž mazlíčci jsou extrémně bojácní v ordinacích

 • majitelé exotických zvířat, která jsou na stres ještě více náchylná

 • lidé pracující z domova

 • majitelé starších zvířat či zvířat s nevyléčitelnou chorobou. Takovým pacientům je třeba věnovat velkou péči a časté kontroly na veterině jsou pro majitele zátěží.

Jaké je spektrum vašich pacientů?

Nejčastěji ošetřujeme psy a kočky. Často se také setkáváme s nemocnými králíčky, morčaty, potkany, staráme se ale i o křečky, papoušky a želvy.

Co vše se dá udělat doma?

Téměř cokoliv, co v běžné veterinární ordinaci. MVDr. Koudelková disponuje širokým vybavením, aby byl zajištěn kompletní veterinární servis.

Kde v mém bytě / domě se bude zvířátko vyšetřovat?

Kdekoliv tam, kde se vaše zvířátko bude cítit pohodlně a bezpečně. Je dobré zvíře umístit v malém pokoji, v místě, kde se nebude schovávat za nábytek. Osvědčilo se nám, když mají majitelé po ruce i podložku pod zvířátko, aby se předešlo případným nečistotám při ošetření, odběrech krve apod.

Jak si mohu domluvit schůzku s veterinářem z HOMEVETU?

Nejlépe objednáním telefonicky jakýkoliv den od 8:00 do 20:00hodin, či zasláním sms (725297641) nebo pomocí e-mailu (koudelkova@homevet.cz). Při cestě Prahou může dobu příjezdu ovlivnit dopravní situace. Při zpoždění delším, než 15 minut vám MVDr. Koudelková zavolá.

Co když budeme potřebovat některé léky?

Lékař má u sebe již v době návštěvy většinu běžně medikovaných léků a v případě potřeby léku méně užívaného lze vystavit recept nebo lék dovézt dodatečně.

Mohu využít služeb HOMEVETU i v urgentních a naléhavých případech?

Pro velmi naléhavé a akutní případy, které se musí okamžitě řešit (GDV „přetočený žaludek“, život ohrožující úrazy, tepenné krvácení apod.) doporučujeme majitelům, aby věděli, kde se nachází nejbližší veterinární nemocnice s pohotovostí a měli na ní kontakt.

Je to drahé?

Jelikož neplatíme za pronájem a jezdíme ke klientům domů, naše ceny jsou nižší nebo srovnatelné s cenami u konkurence ve veterinárních ordinacích. Někdy je účtován také poplatek k pokrytí nákladů na pohonné hmoty, který činí dle vzdálenosti maximálně 300 Kč (průměrně si účtujeme asi 120 Kč). Ale vy a vaše zvířátko zároveň získá více osobní péče, jelikož veterinář si na návštěvu vyhradí dostatek času. Navíc můžete využít naší slevové nabídky:

 • Návštěva ke 3 a více zvířatům = sleva 10% na ošetření
 • Ceníme si vašich pozitivních referencí. Pokud nás doporučíte svým známým či přátelům a ti nám následně uvedou při návštěvě vaše jméno, získáte 15% slevu na další ošetření vašeho miláčka
 • Domluvíte-li se se sousedy či přáteli v okolí, platíte pouze jeden poplatek za dojezd, nehledě na to, kolik zvířat bude ošetřeno

Kolik přesně zaplatím za dojezd?

Vyjíždíme za Vámi domů z Prahy 8 Palmovky a z Prahy - východ - Nových Jiren. Proto je ošetření v Jirnech dokonce bez poplatku za dojezd (platí pro úterý, čtvrtek a víkend). Na další místa se za Vámi vypravíme dle zón.

Po Praze do 10 km od ulice Braunerova (na Palmovce) si účtujeme 150 Kč, do 17 km 230 Kč a do 25 km od Palmovky 300 Kč.

V okolí Prahy východním směrem (Klánovice, Úvaly, Újezd nad Lesy, Horoušánky, Nehvizdy apod.) zaplatíte za návštěvu veterináře přímo u Vás doma pouze 100 Kč.

Co když bude nutno provést nějakou složitější operaci?

Operace a sonografické vyšetření provádíme v Nových Jirnech. Výjezdový veterinární lékař HomeVet v Praze spolupracuje také s klinikou Novovysočanská na Praze 9 a s veterinární klinikou Michle MVDr. Davida Jíry na Praze 4, kde je možno zvíře důkladně vyšetřit za použití dalších diagnostických metod (rentgen, ultrazvuk) a také operovat ve spolupráci s veterinárními anesteziology. MVDr. Koudelková bude u všech vyšetření či operací, týkajících se našich zvířecích pacientů.