+420 725 297 641
koudelkova@homevet.cz

Veterinář až k Vám domů...

Napsali jste o nás

Odbornost a lidský přístup 

Dobrý den, Chtěla bych poděkovat p.doktorce Koudelkové a celému týmu za profesionalitu a za lidský přístup. Máme 2 kocourky a 3 kočičky. Využívám jejich služeb už asi šest let a nikdy bych neměnila.

M.Ziaťková


Vysoká profesionalita a lidský přístup

Dobrý den, chci poděkovat za vysoce profesionální a lidský přístup MVDr. Gabala, který léčil moji sedmnáctiletou fenečku Lílu. Přestože jsem měla obavu, že už zbývaá jen rozloučení, podařilo se mu ji léčbou neuvěřitelně vzkřísit tak, že je živější a radostnější než před nemocí. Možná se nám jí podařilo prodloužit život jen o pár měsíců, možná o rok, ale i tak máme (obě) pocit, že to stojí za to. Liluška očividně, zdá se dokonce, že tomu rozumí, a je mi vděčná. Ještě jednou děkuji MVDr. Gabalovi a celému týmu. Velmi ě potěšily i přijatelné ceny poskytované péče přes nutnost výjezdů. Nikdy už se nebudu obracet na nikoho jiného naž Homevet.

Lenka Marečková


Jsem ráda, že o Vás vím

Dobrý den, ráda bych poděkovala  za možnost pozvat si  "veterináře domů". Mimořádně bych však chtěla poděkovat pí.MVDr. Aleksandře Demiánové, která tento týden u nás doma pomáhala s neuvěřitelně citlivým přístupem  našemu  starému nemocnému pejskovi.  Obdivuji její profesionalitu i to, s jakou laskavou spoluúčastí se snažila  zmírnit naše obavy i smutek při loučení s naším nejlepším kamarádem. 

Předejte jí prosím ještě jednou můj dík a obdiv.

Eva Ducháčová, Brandýs nad Labem


Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat paní MVDr. Soldánové za její přístup k nám i našemu shibákovi. Bohužel toto plemeno  má velmi špatnou pověst mezi veterináři a nás to provází již od jeho štěněcího věku, kdy ještě byl veselé šěňátko a líbilo se mu i v ordinaci. S hrůzou jsem šla i k paní Soldánové, ale velmi mile mě překvapila, nejen že přistupovala ke své práci profesionálně, ale i lidsky a věnovala se nám téměř "nadlidsky". Velký dík posílá i shibák Teddy

Leona Kranyšová


"Profesionalita a etické chování"

Dobrý den, touto cestou bych Vám a kolegovi, který nás včera navštívil v Zelenči, mnohokrát poděkovala! Vážím si jeho profesionality a etického chování. Prosím, vyřiďte mu mé poděkování. Jsem ráda, že existujete!

Reslerová, Zeleneč


Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala celému kolektivu za vynikající péči o mé kocourky. Vaši kliniku jsem poprvé navštívila na doporučení, které od té doby předávám dál. Skvělý, profesionální přístup, obrovská empatie nejen vůči pacientům, ale i jejich páníčkům, snaha pomoci a zbytečně netahat z lidí peníze, znalost v oboru a hlavně obrovské nasazení při léčení zvířecích pacientů. Cením si, že lékaři dojíždějí za pacienty i domů, což ušetří spoustu času těm, kteří nebydlí v blízkosti kliniky. Jmenovitě bych chtěla touto cestou poděkovat MVDr. Aleks Demianové, MVDr. Martě Koudelkové a MVDr. Martině Soldánové a samozřejmě i ostatním lékařům z kliniky. Jsem ráda, že jsem vás všechny poznala, na vaši kliniku nedám dopustit. Přeji vám všem vše nejlepší do nového roku, ať se vám i klinice daří a máte jen samé spokojené klinety, byť život přináší i těžké chvíle...

Irena Kvízová 


"Super"

Dobrý den, naprosto perfektní po všech stránkách. Doporučuji.

Iva


"Profesionální přístup pana doktora Gabala"

Take ja bych touto cestou rada podekovala panu doktorovi Gabalovi za jeho prikladnou peci o nasi 21letou kocicku. I kdyz ji uz nebylo pomoci a bylo nutne ji nakonec uspat, muj smutek alespon trochu mirni jistota, ze jsme pro ni v jejich poslednich dnech udelali maximum. Ocenuji profesionalni pristup pana doktora, jeho pochopeni i naslednou ucast. Dekujeme a prejeme jen to nej!

Michaela Nikolová, Praha 3


"Děkuji Vaší klinice a paní doktorce za perfektní přístup!"

Dobrý den,

veterináře domů jsme chtěli z důvodu, že naše kočka Mia, která měla velké kožní problémy se po posledních návštěvách z ordinací  jiných veterinářů vracela silně vystresována. Její zdravotní stav se spíše zhoršoval . Po návštěvách doktorky Aleksandry Demianové a její aplikaci léčby se stav Mii začal velmi rychle zlepšovat a nyní se již blíží normálu, v což už jsme pomalu ani nedoufali.  Tím chceme poděkovat Vaší klinice a paní doktorce, za perfektní přístup k malým pacientům.Přeji Vám hodně spokojených klientů.

V. K. 

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Ivanu Gabalovi za péči a pomoc s naším pejskem, 14 letým hovawartem. Ačkoli vyšetření nebyla jistě z nejjednodušších, protože Bertík měl skoro 50 kg, nemohl se postavit na zadní nohy a občas pana doktora při manipulaci i počůral, velmi oceňujeme jeho vstřícný a proaktivní přístup, hledání řešení do poslední chvíle a v neposlední řadě i pro nás pocit, že jsme společně s panem doktorem udělali maximum a prožili poslední společné chvíle s Bertíkem důstojně a v co nejmenším stresu domácího prostředí.

Určitě můžeme doporučit péči pana doktora pro všechny zvířecí mazlíčky.

Eva Hnilicová


Chtěla bych s hlubokou poklonou poděkovat paní doktorce a jejímu týmu za léčbu šesti koček z Pikovic. Kočky byly vzaté z hrubě nevhodných podmínek, léčili jsme je měsíc a půl, proběhly i kastrace a paní doktorka nám udělala fantastickou cenu... Jen bych prosila pana doktora za vyjádření, v jakém zdravotním stavu kočky byly. Ta psychicky nemocná paní od které kočky sebrali, už zjistila, jak funguje Facebook a začala psát lživé příspěvky na stránku koček, kde se jim snažíme najít nové domovy. Tak abychom mohli lidem ukázat, jak to doopravdy bylo a že jsme si to celé nevymysleli. Ještě jednou moc děkujeme!!!

Romana Vobořilová


"Ve Vašich rukách je morčátko hodné"

Ráda bych ze srdce poděkovala Homevet, že vůbec existuje a tím mě zbavil velikého stresu. Hlavně jak se na veterinu vůbec dostat, jelikož jsem velice špatně chodící. A dále chci poděkovat MVDr. Ivanu Gabalovi, který přijel dnes za Bublinou, pubertálním morčíkem, ostříhat mu drápky a prohlédnout ho. Oceňuji profi přístup pana dr. .. v jeho rukách bylo morče hodné, i když ho ten můj malý lump počural, za což se MVDr. Gabalovi omlouvám.  Určitě to dnes nebylo naposledy, co jsem tuto vaši službu využila. Děkuji. Sardonyx


Jenom chvála nejenom paní doktorce, ale i celého týmu. Všem jenom doporučuji!!! Moc děkujeme za péči.

Ziatková


Moc děkujeme paní doktorce Koudelkové, že přijela v noci k porodu naší fenky a byla mimořádně vstřícná, trpělivá a k fence laskavá. Máme zdravá a krásná štěňátka :-)

Petra T. Praha 7


"Tato služba je perfektní!"

Dnes byla u nás doma pani veterinářka kastrovat mé dva kocourky.Přístup a práce paní doktorky byl výborný,tato služba je perfektní.Vše probíhalo úžasně,paní doktorka byla velice příjemná,vše mi krásně vysvětlila a samotné zákroky byly úžasně a v klidu domova provedeny.  Tato služba je k nezaplacení a mohu jen vřele doporučit.

Mockrát Vám děkuji!!!!!!!

je úžasné že tato služba funguje. Mnohokrát děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Velké díky. S pozdravem Petra Melicharová


"Velké poděkování"

Dobrý den,

od srdce děkuji za nedělní zákrok paní Třešnákové u mé andulky. S tak empatickým přístupem jsem se opravdu na veterině setkala poprvé. Byla  jsem v nouzi, náš stávající veterinář nás odmítl, náhodou jsem sehnala kontakt na vaši kliniku (na Jičínské), kde byla právě paní doktorka Třešňáková. Mělo to na mne tak silný dojem, že vlastně  s dalšími zvířaty v rodině už nechci jinam:-)

Kumičáková Michaela

"Nikdy neztrácej naději!" 

Dobrý den, 

chtěla bych tímto poděkovat za pomoc při ošetření 16 leté kočičky, už jsme se pomalu vzdávali, ale přístup pana doktora Gabala nás přesvědčil o tom, že je dobré neztrácet naději a pokračovat v léčbě. Naše kočičí babka si odškrtla další život a jedeme dál. 

V našem případě byla spása ošetřovat kočičku doma a nestresovat jí převozem na kliniku. 

Moc děkujeme!

Simona Kohoutová a skupina


"Kmenové buňky zabraly!"

Dobrý den paní doktorko,

ráda bych poděkovala za léčbu kocourka kmenovými buňkami, protože nyní se mu zřejmě obnovila imunita. Občas sice prskne, ale při porovnání s předchozím stavem je to obrovský pokrok. Antibiotika a jiné léky už vůbec neužívá.

S pozdravem Hana Jedličková


Vážená paní,

chtěl velmi srdečně poděkovat za návštěvu Vaší zástupkyně.

 Byla velmi profesionálna, zdvořila a ochotna, a vysvětlila mi všechny mé pochybnosti o zdravotním stavu psa, je to velmi profesionální člověk a bylo mi potěšením vědět, že usiluje o mojeho nemocného psa. Budu výdycky navštěvovat Vašou kliniku v rámci poděkování a vděčnosti za podporu a její návštěvu. Přeji krásný den!

Piotr G.


"Gucciho nožička je již v pořádku"

"Velice Vám děkuji za péči o králíčka! Gucci je veselý, má radost, mazlí se.

Děkuji paní doktorko. Mějte hezký den. Mojžíšová!"


"Poděkování"

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Třešňákové za profesionální a velmi citlivý přístup při uspání mé potkanky.  Paní doktorka vše vysvětlila,  pomohla mi rozhodnout se v nejtěžší chvíli. Moc děkuji především Vám a také celému týmu. Je skvělé, že tu jste.

Pavlína K. 


"Díky!"

"Upřímné díky paní doktorce Koudelkové za lidský a citlivý přístup k našemu již nevyléčitelně nemocnému labradoru  Valískovi.  Ulehčili mu poslední měsíce jeho dlouhého života, takže mohl odejít sám a v klidu."

Věra Matoušková, Praha 6


"Profesionální zákrok"

Co nejupřímněji děkuji MVDr. Evě Třešňákové a jejímu asistentovi panu Richardovi Davídkovi za jejich citlivý veterinářský zákrok při posledních minutách života fenky Betynky. Děkuji mnohokrát za jejich citlivou spoluúčast k chovateli při jeho hlubokém smutku, kdy mu odchází navždy jeho přítel nejvěrnější. Pejsek. Jejich profesionální zákrok usnadnil, že bolest ve smutku byla o to menší.

P. Kalina, Řevnice


Chvalim přístup paní doktorky a jejího týmu. Jste skvělí a moc dekuju za to, ze jste dnes pomohli mým psům.

Eva Trupiano, Praha 2


"Jsem nadšená!"

Paní doktorko Marto, ještě jednou mockrát děkujeme s Tadeáškem za skvělý přístup, profesionalitu při výkonu kastrace dnes u nás doma. Jsem nadšená a Tadeášek OK, Vaše služby vřele doporučuji, samozřejmě včetně Richarda Davídka, který Vám asistoval. Byli jste ohromní.

Hedvika Černá, Praha 4


"ABSOLUTNÍ SPOKOJENOST!"

Moc děkujeme za úžasný přístup ke všem našim mazlíčkům. Vše bylo perfektní, jsme moc spokojení a budeme rozhodně využívat této super služby i nadále. Všem můžeme jedině doporučit.

Eva Batalová, Velenka


"Činčilák Kvído je zase čilej!"

Dobrý den pani doktorko. Chci Vám strašně moc poděkovat za činčiláka Kvída z Úval. Už je zase čilej. Vaše služby doporučuji všem, co znám.

Ivana Žemličková, Úvaly 


"Doporučujeme, doporučujeme, doporučujeme!"

Po čtyřech měsících, kdy k nám paní doktorka začala jezdit, musím napsat, že lepší krok jsem nemohla udělat. Vše o kvalitách paní doktorky už je napsáno pisateli přede mnou, tak jen malý dodatek. Už jste se někdy setkali s lékařem, který i době své nemoci nebo nepřítomnosti s Vámi komunikuje a pomáhá? Já až nyní a je to úžasné!

Přeji paní doktorce hodně dalších stejně spokojených klientů!

Dana Lebrová, Brandýs nad Labem


"Unikátní služba, perfektní přístup!"

Klobouk dolů před skvělým nápadem léčby domácích mazlíčků přímo doma. U mého kočičáka naprostá nezbytnost, cestování do ordinace byla vždy velmi stresová záležitost. Sympatická paní doktorka si bez problémů získala Maxovu důvěru a celé vyšetření proběhlo nezvykle klidně a pohodově. :-)

Díky moc za rychlý příjezd, profesionální vyšetření a úspěšnou léčbu zánětu v uších.

Milan Vosáhlo, Praha 5

"Milá panídoktorko," 

 Myš Hyš je ve skvělé kondici! Bok jí zarůstá a včera jsem byla svědkem, jak zaútočila na Muru (kočka) přes mřížoví klece! Murika jí sleduje každý večer jako televizi a občas se jí snaží packou ulovit, ale Hyš se rozhodně nedá a snaží se jí hryznout sama. 

Pěkný den přeje Markéta Baňková

Markéta Baňková, spisovatelka a umělkyně, Praha 


"Doktorka,která nemá konkurenci!"

Paní doktorko,
děkujeme za Vaši obrovskou ochotu,jak krásně jste se k nám i našemu pejskovi chovala.Velmi Vám děkujeme a uklidnila jste nás,že je Mia v pořádku.HomeVet je úžasný nápad.Váš přístup,je naprosto bezkonkurenční.Ještě jednou ,,DĚKUJEME,,a paní doktorku jen a jen doporučujeme!

Denisa Krejčová,studentka,Praha 3


"Zůstaňte jaká jste - SUPER"

Paní doktorko,
 ještě jednou moc děkujeme za Váš úžásný přístup myslím asi ke všem zvířátkům. Měli jsme možnost posoudit to při návštěvě u nás doma. Nám jste moc pomohla. Ulehčila jste nám zvládnout odchod Vampírka nejenom empatickým a laskavým přístupem k němu, ale rovněž tím, co všechno jste nám k jeho zdravotnímu stavu vysvětlila. Ujišťuji Vás, že všichni naši známí, spolupracovníci i pejskaři a "kočkaři" z naší ulice již o Vás vědí.
Přeji Vám za celou naší rodinu hodně radosti z vyléčených zvířátek, hodně sil ke své práci a zůstaňte jaká jste - SUPER.

S díky za naši rodinu Věra Fiřtová, Praha 8


"Homevet je fantastický"

Za ten ušetřený čas to stojí. Jen se divím, že s tím už veterináři nepřišli dávno.
Markéta Šmídová, studentka, Praha 8


"Moc děkujeme!"

Moc děkujeme za skvělý přístup a úspěšné ošetření! A hlavně HomeVet je skvělý nápad! Děkujeme moc!
Lucie Cirhanová, Praha 6


"Opravdu to stojí za to"

Službu Homevet jsem objevila náhodou při brouzdání na internetu a nápad ošetřit zvíře přímo v domácnosti mě zaujal. Proto jsem se rozhodla pani doktorku „vyzkoušet“ a zavolala si jí k ošetření Ajdy. Byla jsem spokojená a již po první návštěvě všem vřele doporučuji.
Sára Nejdlová, zdravotní sestra, Praha 9 


"Homevet vše zařídil za nás!"

Byla jsem tak zaneprázdněna přípravami na cestu do Izraele, že už bych nenašla čas na vyřizování dokumentů pro má zvířata, nebýt Homevetu, který vše zařídil za nás. Pani doktorka nás navštívila, naočkovala moje kočky potřebnými vakcínami, a za pár dnů přijela odebrat krev. Tu poté sama dovezla do laboratoře na vyšetření protilátek proti vzteklině a poslala mi mailem tolik potřebné výsledky vyšetření. Takže s paní doktorkou jsme velmi spokojení a doporučujeme, příbuzným, kamarádům i známým. Z Izraele zdraví Katrin.
Katrin Beker, žena v domácnosti, Izrael


"Děkujeme a doporučujeme!"

Paní doktorku doporučuji, přijela zkontrolovat čerstvě narozená štěňátaka i když přes noc napadl metr sněhu. Po cestě zapadla, venku byla zima, přesto byla milá a štěňata láskyplně prohlídla. Děkujeme a doporučujeme!

Tereza Houdková, Babice u Říčan


Mila pani doktorko Koudelkova,

velmi Vam dekuji za osetreni sveho koucourka Zdendika - s Vasimi sluzbami jsem byla nadmiru spokojena, vse probehlo velmi rychle (dojezd do 30 minut od zavolani) a profesonalne. Kocour byl osetren primo v mem byte, tedy v prostredi, kde se muj milacek citi nejlepe, a tak i pres silne bolesti, ktere prozival, probehlo osetrni pomerne hladce. Kdyby takto vyborne fungovalo vice sluzeb, bylo by vse podstatne jednodussi. Drzim palce ve Vasi profesi a preji mnoho dalsich spokojenych zakazniku.
Ing. Linda Frantová, Trainee managerka nadnárodního potravinového řetězce, Praha 


"Je to dobrá služba!"

Jiří Dvořák, kuchař


"Náš Dyk už s námi zase běhá v přírodě"

Před měsícem se mému labradorovi stal úraz a po předchozích pozitivních zkušenostech jsem se obrátila na pani doktorku Koudelkovou. Přijela a jako vždy nám věnovala dostatek času a dokonce mi vše ukázala v atlase a podrobně vysvětlila, co se s kolenem u Dyka děje, abych situaci lépe pochopila a sama se rozhodla pro nejlepší řešení. I přesto, že jsem Dyka nakonec vzhledem k jeho srdíčku operovat nenechala, po lécích se rychle zlepšil a přestal kulhat. Už i běhá.
Mgr. Irma Harenčáková, recepční v hotelu, Praha 4


"Moc jste mi pomohla!"

Moc děkuji za laskavý a něžný přístup k našim pejskům. Moc jste mi pomoha ještě jednou děkuji.
Vlasáková Hana, Nové Jirny


"Perfektní přístup k  majitelům i k pacientům!"

Pani doktorku si voláme jenom na očkování, jinak jsou naše zvířátka naštěstí zdravá. Je velmi sympatická, ochotná, a líbí se nám, že se s naším psem i kočkou pokaždé přivítá a pomazlí. Je vidět, že ke zvířatům má kladný vztah.
Šárka Patáková, zpěvačka, Praha 2


"Strach a panika z ordinací naší kočku přešla"

Návštěva veterináře přímo u nás v domě je osobnější a příjemnější. Pro nás i pro naši kočku, která je v ordinaci šílená „hysterka“.  Doma často ani nezpozoruje, že jí vyšetřuje veterinář, bere to jako hru. Navíc je to časově výhodné, nečekáme frontu u veterináře a nemusíme se starat o přepravu.
Bc. Zdena Nováková, Human Resources Generalist, Odolená Voda


"Pani doktorka rychle vyřešila problém se zánětem v očích u mého psa a já se opět mohl věnovat pracovním povinnostem."

Ing. Jan Táborský, manažer, Šestajovice"Pani doktorku doporučuju!"

je mladá, krásná a dosud odolávající vymytí mozku farmaceutickým průmyslem který si samozřejmě hodlá urvat svoje nejen na lidech ale i na zvířatech... Nad problémy opravdu přemýšlí a nekončí to s ní jen zázračným preparátem za velké peníze. Prostě žádná zlatokopka ale schopná žena a takových je dnes poskrovnu. Mně léčila pejska dobrmana :-)
Pavel Louda, Zlonín


"Paní doktorka Marta Beníkovi rychle pomohla"

Paní doktorka Marta se o našeho Bena již nějakou dobu stará.  Na její praxi oceňujeme možnost vyšetření nebo očkování Bena přímo u nás doma.

Nejvíce jsme však ocenili její pomoc, když si Ben při vycházce v parku rozřízl o něco ostrého tlapku. Zavolali jsme paní Martě, která nám po telefonu poradila jak Bena nejdříve uklidnit a stabilizovat.

Po domluvě za námi pak přímo do parku přijela a Beníkovi na místě ránu ošetřila. Kompletní vyčištění a poskytnutí pomoci proběhlo již u nás doma. Paní Marto, jsme rádi, že Vás známe a děkujeme, že se o Bena tak dobře staráte.
Jaroslav s rodinou z Prahy


"Na pani doktorku se obracím již přes rok"

Svojí kočku mám skoro jako dítě, tolik se o ní bojím a nesnesu, aby v ordinacích trpěla. Pani Koudelková je sympatická mladá doktorka, sama má kočky a k mé Zuzance se chová pěkně, proto jsem s ní vždy spokojená.
Jana Hlávková, prodavačka


"Dlouho jsme u našeho ovčáka bojovali s vleklým hlubokým zánětem kůže, ale až HomeVet nám opravdu pomohl!"

Alimu se dostalo velké péče a důkladné léčby a zdá se, že jsme konečně nad zhnisalou kůží zvítězili. Tisíceré díky za mě i za Aliho!

Veronika Uhlířová, právní asistentka, Kamenice


"Betynce začal nový život"

Museli jsme nechat Betynku operovat kvůli nádoru na mléčné žláze. Jinde nám předtím tvrdili, že nádor je tak rozsáhlý, že již operace nemá cenu a máme naší fenku vzhledem k vysokému věku nechat raději dožít.  Pani veterinářka Betynce dala šanci a sama operaci navrhla. Zákrok nakonec proběhl bez jakýchkoliv komplikací a pani doktorka Koudelková společně s panem doktorem Jírou nakonec naší fenečce zachránili život.

Marie Bendová, důchodkyně, Petrov u Prahy